К основному контенту

Сообщения

Сообщения за январь, 2019

Перерва - це супер! Перерва - це клас! ( Велика перерва 1 -А).

Кожен ранок на світанку на шкільний поріг іду. Тут багато я дізнаюсь , друзів щирих я знайду.  Ми малюєм і читаєм , справ багато має клас,  тільки знову про перерву мріє кожен раз у раз! Перерва - це невід'ємний процес у шкільному житті. І кожен школяр бачить її по-своєму: хтось чекає її, щоб поспілкуватися з друзями , хтось хоче просто почитати художню літературу в тиші, а хтось перекусити маминим смаколиком! Здорово і цікаво збирати гуртом на килимку конструктори ЛЕГО. У всіх хлопців вони є вдома, але в школі це робити цікавіше і веселіше! Довго тягнуться уроки , а перерва збігла в мить. Дуже тяжко непосиллям у такім режимі жить.  Ми благаємо дорослих, зрозуміти просим нас. Між перервами уроки будуть хай тепер у нас! 
Для Вас ( і про Вас) БАТЬКИ !  Сім'я є незамінним, глибоко специфічним соціальним інститутом розвитку особистості. Батьки є першими вихователями , які зміцнюють і загартовують не тільки організм дитини, а й її мовлення, мислення , волю та почуття. Формують її інтереси, прагнення, смаки, здібності, виховують любов до знань, допитливість, працьовитість. Діти - продовжувачі не тільки батьківського роду, а й соціального ладу. І від того, які духовні та моральні цінності закладуть у їхні душі сім'я та суспільство, залежатиме майбутнє всього народу. Саме в початковій школі завданням педагога стає не лише створення колективу учнів, класного колективу, а й колективу батьків, здатних бути активними учасниками класного та шкільного життя. Досягти цього можливо лише за умови , коли в школі створене і належно функціонує єдине виховне середовище , коли педагоги і батьки поділяють всю відповідальність за майбутнє дитини, коли сім'я і школа діє за принципом єдності слова і діла. З р...
Фізкультура.....Найважливішим та основним формуючим чинником здорового способу життя є оптимальний руховий режим. Його основу складають систематичні заняття фізичними вправами і спортом. Широке застосування ігрового методу під час змагань     сприяє формуванню у дітей позитивного ставлення до занять фізичною культурою. Під час змагань першокласники закріплюють навички виконання фізичних вправ, розвивають спритність, сміливість, координацію рухів. Використання стимулів, створення ситуацій успіху, позитивного емоційного настрою під час змагань допомагає привити дітям стійкий інтерес до фізичної діяльності.
Інтегрований курс " Я досліджую світ". Як ми це робили: розширювали свої знання про предмети і явища природи та соціуму; вчилися аналізувати, оцінювати, систематизувати, узагальнювати об'єкти та явища, виробляли практичні вміння і навички. Одним словом - нам було дуже цікаво! Дослідження тривають!